Year | Herenenkel | Damesenkel | Herendubbel | Damesdubbel | Gemengddubbel |
1932 | G. E. Devaston | Esnough | G. E. Devaston E. Mayne | G. Devaston Esnough | G. E. Devaston G. Devaston |
1933 | F. L. Treasure | Margaret Tragett | J. D. M. McCallum F. L. Treasure | Marian Horsley Margaret Tragett | Margaret Treasure R. C. Tragett |
1934 | Sven Stromann | Bodil Clausen | K. Sandvad Sven Stroman | Bodil Clausen Tonny Olsen | Sven Stromann Bodil Clausen |
1935 | Sven Stromann | Tonny Olsen | K. Sandvad Sven Stroman | Bodil Clausen Tonny Olsen | K. Sandvad Tonny Olsen |
1936 | E. H. den Hoed, Jr. | Tonny Olsen | K. Sandvad Sven Stroman | Bodil Stroman Tonny Olsen | K. Sandvad Tonny Olsen |
1937 | H. J. Wingfield | C. D. Newitt | S. C. Minard G. E. A. Tautz | L. W. Myers J. R. Stewart | S. C. Minard J. R. Steward |
1938 1952 | Geen competitie |
1953 | Jesper Sandvad | Tove Andersen | Jesper Sandvad Ole Mertz | Tove Andersen Jytte Malmqvist | Jesper Sandvad Tove Andersen |
1954 | Eddy B. Choong | Hanne Jensen | Jorn Skaarup Preben Dabelsteen | Hanne Jensen Annelise Hansen | Jorn Skaarup Annelise Hansen |
1955 | Eddy B. Choong | Hanne Jensen | Eddy L. Choong Eddy B. Choong | Grete Flensted Edel Christensen | Arne Rasmussen Grete Flensted |
1956 | Ferry A. Sonneville | Agnete Friis | H. Becker Hansen Hans Jensen | June Timperley Barbara Carpenter | John Timperley June Timperley |
1957 | Eddy B. Choong | June Timperley | Eddy B. Choong Oon Chong Teik | Jörgen Hammergaard Hansen Hanne Jensen | Eddy B. Choong Hanne Jensen |
1958 | Ferry A. Sonneville | Iris Rogers | Erland Kops J. Hageman | June Timperley Iris Rogers | Hugh Findlay Iris Rogers |
1959 | Knud Aage Nielsen | Karin Rasmussen | Bengt Albertsen Ole Mertz | L. Hagen Olsen Annette Schmidt | Ole Mertz Inge Kjaergaard |
1960 | Ferry A. Sonneville | Pratuang Pattabongs | John Best Peter Waddell | Pratuang Pattabongs Annette Schmidt | John Best Audrey Marshall |
1961 | Ferry A. Sonneville | Hanne Jensen | Knud Aage Nielsen Ole Mertz | Hanne Jensen Karin Rasmussen | B. Holst-Christensen Tonny Holst-Christensen |
1962 | Ferry A. Sonneville | Kirsten Dahl | Charoen Wattanasin Oon Chong Teik | Bente Flindt Ulla Rasmussen | Oon Chong Teik Ulla Rasmussen |
1963 | Henning Borch | Bente Flindt | Henning Borch Jorgen Mortensen | Bente Flindt Anne Flindt | Hans Henrik Svendsen Anne Flindt |
1964 | Henning Borch | Judy Hashman | Henning Borch Jorgen Mortensen | Sue Peard Judy Hashman | John Havers Jennifer Pritchard |
1965 | Tom Bacher | Angela Bairstow | Ole Mertz Klaus Kaagaard | Angela Bairstow Anita Price | Tony Jordan Angela Bairstow |
1966 | Knud Aage Nielsen | Angela Bairstow | Punch Gunalan Oon Chong Hau | Heather Nielsen Jennifer Horton | David Horton Jennifer Horton |
1967 | Erland Kops | Imre Rietveld | Erland Kops Tom Bacher | Imre Rietveld Ulla Strand | Tony Jordan Angela Bairstow |
1968 | Erland Kops | Irmgard Latz | Sangob Rattanusorn Chavalert Chumkum | Margaret Boxall Sue Pound | Paul Whetnall Angela Bairstow |
1969 | Oon Chong Hau | Gillian Perrin | Erland Kops Bjarne Andersen | Marieluise Wackerow Gudrun Ziebold | Derek Talbot Gillian Perrin |
1970 | Elo Hansen | Susan Whetnall | David Eddy R. A. Powell | Margaret Boxall Susan Whetnall | Derek Talbot Gillian Perrin |
1971 | Svend Pri | Eva Twedberg | Erland Kops Svend Pri | Judy Hashman Gillian Gilks | Derek Talbot Gillian Gilks |
1972 | Sture Johnsson | Eva Twedberg | Erland Kops Svend Pri | Judy Hashman Gillian Gilks | Roland Maywald Brigitte Steden |
1973 | Sture Johnsson | Gillian Gilks | David Eddy Eddy Sutton | Gillian Gilks Bridget Cooper | Derek Talbot Gillian Gilks |
1974 | Svend Pri | Eva Stuart | Ray Stevens Mike Tredgett | Brigitte Steden Marieluise Zizmann | Roland Maywald Brigitte Steden |
1975 | Flemming Delfs | Gillian Gilks | Ray Stevens Mike Tredgett | Susan Whetnall Nora Gardner | David Eddy Susan Whetnall |
1976 | Flemming Delfs | Gillian Gilks | Flemming Delfs Elo Hansen | Susan Whetnall Gillian Gilks | Derek Talbot Gillian Gilks |
1977 | Derek Talbot | Gillian Gilks | David Eddy Eddy Sutton | Joke van Beusekom Marjan Ridder | Derek Talbot Gillian Gilks |
1978 | Flemming Delfs | Gillian Gilks | Svend Pri Jesper Helledie | Anne Statt Nora Perry | Mike Tredgett Nora Perry |
1979 | Flemming Delfs | Gillian Gilks | Derek Talbot Elliot Stuart | Gillian Gilks Marjan Ridder | Derek Talbot Gillian Gilks |
1980 | Geen competitie |
1981 | Nick Yates | Lene Køppen | Billy Gilliland Dan Travers | Gillian Gilks Paula Kilvington | Thomas Kihlström Gillian Gilks |
1982 | Prakash Padukone | Jane Webster | Martin Dew Mike Tredgett | Gillian Gilks Gillian Clark | Martin Dew Gillian Gilks |
1983 | Morten Frost | Sally Podger | Steen Fladberg Jesper Helledie | Gillian Gilks Gillian Clark | Martin Dew Gillian Gilks |
1984 | Jens Peter Nierhoff | Helen Troke | Mark Christiansen Michael Kjeldsen | Gillian Gilks Karen Beckman | Martin Dew Gillian Gilks |
1985 | Michael Kjeldsen | Kirsten Larsen | Steen Fladberg Jesper Helledie | Gillian Clark Gillian Gowers | Steen Fladberg Gitte Paulsen |
1986 | Ib Frederiksen | Xiao Jie | He Xiangyang Tang Hai | Helen Troke Gillian Gowers | Andy Goode Fiona Elliot |
1987 | Poul-Erik Høyer Larsen | S. Kusumawardhani | Mark Christiansen Stefan Karlsson | Christine Magnusson Maria Bengtson | Stefan Karlsson Maria Bengtsson |
1988 | Jens Peter Nierhoff | Fiona Smith-Elliot | Jens Peter Nierhoff Michael Kjeldsen | Gillian Clark Sara Sankey | Jesper Knudsen Nettie Nielsen |
1989[1] | Allan Budi Kusuma | Eline Coene | Eddy Hartono Rudy Gunawan | Grete Mogensen Pernille Dupont | Eddy Hartono Verawaty Fayrin |
1990[2] | Hermawan Susanto | Minarti Timur | Jon Holst-Christensen Thomas Lund | Lisbeth Stuer-Lauridsen Nettie Nielsen | Par Gunnar Jönsson Maria Bengtsson |
1991[3] | Poul-Erik Høyer Larsen | S. Kusumawardhani | Eddy Hartono Rudy Gunawan | Gillian Gowers Sara Sankey | Henrik Svarrer Marlene Thomsen |
1992[4] | Hermawan Susanto | S. Kusumawardhani | Yap Kim Hock Tan Kim Her | Anne-Mette Bille Michelle Rasmussen | Dave Wright Sara Sankey |
1993[5] | Poul-Erik Høyer Larsen | Susi Susanti | Cheah Soon Kit Soo Beng Kiang | Finarsih Lili Tampi | Jan-Erik Antonsson Astrid Crabo |
1994[6] | Poul-Erik Høyer Larsen | Lim Xiaoqing | Denny Kantono Antonius Ariantho | Peng Xinyong Zhang Jin | Chris Hunt Gillian Gowers |
1995 | Geen competitie |
1996[7] | Sun Jun | Yao Yan | Ge Cheng Tao Xiaoqing | Eline Coene Erica van der Heuvel | Jan-Erik Antonsson Astrid Crabo |
1997[8] | Wong Choong Hann | Judith Meulendijks | Jens Eriksen Jesper Larsen | Pernille Harder Kelly Morgan | Jonas Rasmussen Ann-Lou Jørgensen |
1998[9] | Roslin Hashim | Zhou Mi | Cheah Soon Kit Choong Tan Fook | Huang Nanyan Yang Wei | Jon Holst-Christensen Ann-Lou Jørgensen |
1999[10] | Xia Xuanze | Tang Chunyu | Choong Tan Fook Lee Wan Wah | Chen Lin Jiang Xuelian | Chen Quiqiu Chen Lin |
2000[11] | Chen Hong | Zhou Mi | Halim Haryanto Sigit Budiarto | Helene Kirkegaard Rikke Olsen | Chen Quqiu Chen Lin |
2001[12] | Lee Tsuen Seng | Mia Audina | Jon Holst-Christensen Jesper Larsen | Anastasia Russkikh Xu Huaiwen | Gail Emms Nathan Robertson |
2002[13] | Wong Choong Hann | Mia Audina | Ha Tae-kwon Kim Dong-moon | Ann-Lou Jørgensen Rikke Olsen | Kim Dong-moon Lee Kyung-won |
2003[14] | Lee Hyun-il | Yao Jie | Ha Tae-kwon Kim Dong-moon | Ra Kyung-min Lee Kyung-won | Ra Kyung-min Kim Dong-moon |
2004[15] | Kenneth Jonassen | Pi Hongyan | Tony Gunawan Howard Bach | Lena Frier Kristiansen Kamilla Rytter Juhl | Thomas Laybourn Kamilla Rytter Juhl |
2005[16] | Muhammad Hafiz Hashim | Xu Huaiwen | Choong Tan Fook Lee Wan Wah | Mia Audina Lotte Bruil | Robert Mateusiak Nadiezda Kostiuczyk |
2006[17] | Ayob Sairul Amar | Andriyanti Firdasari | Rian Sukmawan Eng Hian | Rani Mundiasti Endang Nursugianti | Robert Blair Jenny Wallwork |
2007[18] | Lee Yen Hui Kendrick | Li Wenyan | Rian Sukmawan Yonatan Suryatama Dasuki | Anastasia Russkikh Ekaterina Ananina | Rasmus Bonde Nissen Christinna Pedersen |
2008[19] | Andre Kurniawan Tedjono | Yao Jie | Fran Kurniawan Rendra Wijaya | Lena Frier Kristiansen Kamilla Rytter Juhl | Joachim Fisher Nielsen Christinna Pedersen |
2009[20] | Chetan Anand | Yao Jie | Johannes Schoettler Kristoff Hopp | Nina Vislova Valeria Sorokina | Valeria Sorokina Alexandr Nikolaenko |
2010[21] | Sho Sasaki | Juliane Schenk | Hirokatsu Hashimoto Noriyasu Hirata | Nina Vislova Valeria Sorokina | Valeria Sorokina Alexandr Nikolaenko |
2011[22] | Hsueh Hsuan-Yi | Yao Jie | Michał Łogosz Adam Cwaline | Duanganong Aroonkesorn Kunchala Voravichitchaikul | Songphon Anugritayawon Kunchala Voravichitchaikul |
2012[23] | Eric Pang | Kristina Gavnholt | Alvent Yulianto Chandra Markis Kido | Selena Piek Iris Tabeling | Mads Pieler Kolding Kamillia Rytter Juhl |
2013[24] | Wei Nan | Busanan Ongbumrungpan | Wahyu Nayaka Ade Yusuf | Bao Yixin Tang Jinhua | Danny Bawa Chrisnanta Vanessa Neo Yu Yan |
2014[25] | Ajay Jayaram | Zhang Beiwen | Baptiste Careme Ronan Labar | Eefje Muskens Selena Piek | Riky Widianto Richi Puspita Dili |
2015[26] | Ajay Jayaram | Kirsty Gilmour | Koo Kien Keat Tan Boon Heong | Gabriela Stoeva Stefani Stoeva | Ronan Labar Emilie Lefel |
2016[27] | Wang Tzu-wei | Zhang Beiwen | Lee Jhe-huei Lee Yang | Setyana Mapasa Gronya Somerville | Mathias Christiansen Sara Thygesen |
2017[28] | Kento Momota | Zhang Beiwen | Liao Min-chun Su Cheng-heng | Della Destiara Haris Rizki Amelia Pradipta | Marcus Ellis Lauren Smith |