Dyskusja wikipedysty:Agonia09 – Wikipedia, wolna encyklopedia
Witaj w Wikipedii, Agonia09!
[edytuj kod]Jeśli chcesz włączyć się do tworzenia Wikipedii, przeczytaj...
- ... jak tworzyć artykuły?
- Zanim zaczniesz edytować artykuły, poświęć nieco czasu na zapoznanie się z wypracowanymi przez nas zasadami:
- Przede wszystkim nie naruszamy praw autorskich (jeśli masz wątpliwości → zerknij tutaj).
- Jedną z głównych zasad jest wprowadzanie informacji opublikowanych w wiarygodnych źródłach (→ zobacz jak dodawać przypisy), co oznacza nieakceptowanie twórczości własnej.
- Informacje przedstawiamy w sposób neutralny, a artykuły piszemy odpowiednim dla encyklopedii stylem.
- Należy pamiętać, że odrębne artykuły można tworzyć dla istotnych tematów (→ zobacz wytyczne dotyczące encyklopedyczności).
- Wikipedię można edytować na dwa sposoby. Edytor wizualny jest prostszym, bardziej intuicyjnym narzędziem. Z kolei edytor kodu źródłowego daje dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji. Można łatwo przełączać się między nimi. Najłatwiej jest nauczyć się edytowania w praktyce, dlatego też po wykonaniu wybranym sposobem kilku edycji testowych w swoim brudnopisie. Śmiało edytuj strony!
- ... gdzie szukać pomocy?
- W naszych szeregach mamy przewodników, którzy pomogą Ci w Twoich pierwszych edycjach. Wikipedyści odpowiedzą na pytania dotyczące edytowania Wikipedii. Możesz zadać je tutaj. Pomocnych wikipedystów znajdziesz też na naszym czacie.
- Jeżeli chcesz samodzielnie szukać stron pomocy, najlepiej zacznij od tej strony (znajdziesz ją zawsze w menu po lewej: „Dla wikipedystów” ⇒ „Pomoc”). Możesz też ustawić własne preferencje m.in. dotyczące wyglądu stron i ułatwień w edytowaniu (tu kilka słów wyjaśnienia).
- Czy wiesz już jak edytować Wikipedię? → przełącz się na kod źródłowy i wykonaj test 12 kroków. Powodzenia!
- ... jak się komunikować?
- Komunikując się na stronach dyskusji, ale nie w artykułach, podpisujemy się poprzez wpisanie czterech tyld (~~~~). Po zapisaniu strony w miejsce tyld pokaże się Twój podpis: podlinkowany nick z datą edycji (tak jak mój na dole). Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć.
- Jeśli chcesz, napisz coś o sobie na swojej stronie użytkownika. A jeśli czujesz, że możesz się przydać w konkretnej dziedzinie, zapisz się do któregoś z aktywnych wikiprojektów.
- Aby być na bieżąco z tym, co się dzieje w Wikipedii, odwiedzaj portal wikipedystów.
-- Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 18:40, 4 maj 2017 (CEST)
Konsola
[edytuj kod]Nie wszystko co znajdziesz w internecie nadaje się do artykułu w Wikipedii. To nie jest data wydania specjalnej edycji, więc nie ma sensu o tym pisać, tym bardziej tworząc sekcję "Wydanie w Polsce". Zamiast tego mógłbyś utworzyć sekcję "Wydanie" i tam dodać pierwszą datę wydania konsoli (może być to data wydania w kraju producenta konsoli) i edycje specjalne. Eurohunter (dyskusja) 14:25, 25 sie 2017 (CEST)
Widzę że masz doświadczenie na tym serwisie więc nie będę się kłócił. Ale chciałem ci powiedzieć że informacje które podałem są z czasopism z tamtego okresu a nie z internetu. No i nie rozumiem dlaczego nie można umieścić przynajmniej jednego zdania o np. Konsoli w Polsce skoro to Polska wersja encyklopedia Agonia09 (dyskusja) 19:22, 25 sie 2017 (CEST)
Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?
[edytuj kod]Dzień dobry Agonia09 -
Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?
Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.
Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.
Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.
Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę
Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz
W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.
CivilServantBot (dyskusja) 21:56, 28 wrz 2019 (CEST)
Premiere konsol w Polsce
[edytuj kod]Hej Agonia09, dzięki za dodanie premier konsol z czasopism tamtego okresu! Mała prośba, czy mógłbyś zamienić przypisy stworzone ręcznie na stworzone z użyciem {{Cytuj pismo}}? Wtedy zaakceptuję Twoje zmiany. Daj znać, jakbyś miał jakieś problemy. Pzdr, Przemub (dyskusja) 15:48, 4 cze 2020 (CEST)
- Ok, nie ma problemu.--Agonia09 (dyskusja) 19:55, 4 cze 2020 (CEST)
- Te z archive.org też w taki sposób ?--Agonia09 (dyskusja) 20:02, 4 cze 2020 (CEST)
- Już wszystko zrobione. Możesz teraz je zaakceptować?--Agonia09 (dyskusja) 23:12, 16 cze 2020 (CEST)
- Te z archive.org też w taki sposób ?--Agonia09 (dyskusja) 20:02, 4 cze 2020 (CEST)
Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipedią
[edytuj kod]Dzień dobry,
organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.
Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.
Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.
W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).
Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail [email protected] lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail [email protected]. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.
Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią ([email protected]). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.
Dziękujemy
CivilServantBot (dyskusja) 08:47, 12 cze 2020 (CEST)
Re: premiery
[edytuj kod]Cześć. Hasła przejrzane. Sorry, że dopiero teraz odpisuję, ale ostatnio jestem "w kratkę" na Wikipedii. Pozdr. Sir Lothar (dyskusja) 18:06, 17 cze 2020 (CEST)
- Hej. Chyba wszystkie załatwione. Pozdr. Sir Lothar (dyskusja) 17:26, 21 lip 2020 (CEST)
Re: TMNT 1987
[edytuj kod]Przepraszam, że tak bez słowa wyfocałem. Jeśli chodzi o tę wersję, czy ona się czymś różniła? Czy na przykład była to różnica taka jak między Macrossem a Robotechem? Albo między oryginalną wersją Astronautów a amerykańską? Bo jeśli po prostu istniał dubbing niemiecki, to to nie jest jakaś szczególnie ważna informacja. Podchodziłbym też ostrożnie do traktowania pirackich serwisów jako źródła ;). PZDR godaidajesz 18:23, 2 sie 2020 (CEST)
- Myślę, że jakby podeprzeć te uwagi jakimś linkiem, że faktycznie takie zjawisko miao miejsce, to byłoby najlepiej. Ale to może być karkołomne zadanie. godaidajesz 09:41, 4 sie 2020 (CEST)
Ad:Świątniki (powiat koniński)
[edytuj kod]Przypis powinien się znaleźć przy każdej informacji, żeby było wiadomo, skąd co jest wzięte. Poza tym Twoja edycja zawiera liczne błędy językowe, a co gorsza w kilku miejscach "poprawiłeś" zdania na gorsze (np. skasowałeś przecinek przed "a w roku 1390", chociaż według zasad polskiej interpunkcji powinien tam być, zmieniasz też kilkakrotnie czas z przeszłego na teraźniejszy, chociaż piszesz przecież o wydarzeniach przeszłych). Proponuję to wszystko jeszcze raz porządnie przeredagować i poprawić. Daj znać, jeśli nie wiesz, jak zrobić te powtórzone przypisy. PG (dyskusja) 20:04, 26 paź 2020 (CET)
Obcy 2
[edytuj kod]Zdjęcie wstawione samemu nie może być źródłem. Tu powinno być zdjęcie z filmwebu lub podobne. Sidevar (dyskusja) 21:27, 22 lis 2020 (CET)
- Wiele linków do stron szybko znika z internetu. Tak na przyszłość najlepiej dać coś w stylu <ref>''Dystrybucja ITI Home Video''</ref> Sidevar (dyskusja) 12:16, 25 lis 2020 (CET)
Odp:Digimon Adventure 02
[edytuj kod]1. To chyba moja nieuwaga – możesz usunąć tę informację, jeśli nie ma do niej źródeł. 2. Rzeczywiście, jest informacja o nadawaniu w Chinach, ale nie widzę żadnego źródła, które by ją potwierdzało, więc należało ją usunąć. 3. Nie rozumiem tego pytania, mógłbyś podać konkretny przykład? PG (dyskusja) 14:40, 3 sty 2021 (CET)
- Jeśli nie ma nigdzie źródła, to takiej informacji najlepiej w ogóle nie umieszczać. Samo podanie firmy zajmującej się dystrybucją niewiele daje. PG (dyskusja) 17:31, 3 sty 2021 (CET)
- Nie musi to być koniecznie postać cyfrowa. Jeśli znajdziesz drukowane źródło, to też będzie OK. Nie można tylko wprowadzać informacji nieweryfikowalnych, czyli bez żadnego źródła i wbrew temu, co piszesz, jest to jak najbardziej sensowne. PG (dyskusja) 18:04, 3 sty 2021 (CET)
Ad:PlayStation
[edytuj kod]Z jakiego powodu wycofałeś moje zmiany? The Polish (query) 23:02, 8 mar 2022 (CET)
- Czemu usunąłeś daty wydań, skoro na prawie każdej wersji Wikipedii normalnie funkcjonują i nikt się do tego, od wielu lat nie czepia ? Agonia09 (dyskusja) 18:28, 9 mar 2022 (CET)
Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:
- Wykaż encyklopedyczność tematu.
- Popraw styl artykułu, tak żeby pasował do encyklopedii. Co to jest "bijatyka"?
W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.
Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.
Pozdrawiam, Le5zek 14:38, 7 paź 2022 (CEST)
Odp:Half Life 2
[edytuj kod]Cześć. Sorki, że wycofując Twoją edycję nie napisałem dlaczego to zrobiłem. Anulowałem wprowadzone przez Ciebie zmiany, gdyż w źródle z Gry-Online w sekcji "Polska wersja" jest napisane, że polskim wydawcą jest CD Projekt, więc uznałem, że informacja z polygamia.pl, którą dodałeś jest błędna. I dzięki za Twoją drugą edycję w tym haśle, gdzie podałeś dodatkowe źródło o zmianie polskiego wydawcy. Pozdrawiam! Fruflea (dyskusja) 00:06, 25 paź 2022 (CEST)
- Dodam jeszcze, że w infoboksie dajemy raczej pierwszego wydawcę. Starsze gry miały kilku wydawców i nie ma sensu pisać całej listy. Sidevar (dyskusja) 22:26, 27 paź 2022 (CEST)
Re: Fantastic Dizzy
[edytuj kod]No właśnie to miałem na myśli. Nigdzie poza tą instrukcją gra nie widnieje w jęz. polskim - ani na pudełku z kartridżem, ani w żadnym wiarygodnym źródle (np. w recenzjach). Zresztą podałeś też wcześniej przypis do artykułu w „Top Secret”, gdzie podany jest właśnie angielski tytuł - The Fantastic Adventures of Dizzy. Pozdrawiam, Sir Lothar (dyskusja) 14:58, 28 paź 2022 (CEST)
Redguard
[edytuj kod]Hej, wiesz może coś o wydaniu w Polsce gry The Elder Scrolls Adventures: Redguard? Chodzi mi dokładnie o tę edycję. Sidevar (dyskusja) 00:08, 28 sty 2023 (CET)
Książki - wydawca
[edytuj kod]Hej, nie potrzeba źródeł do wydawcy książki. Ewentualnie możesz dawać samą książkę jako źródło. Polecam korzystanie z generatora Sidevar (dyskusja) 18:31, 28 sty 2023 (CET)
Re: Klony
[edytuj kod]Cześć. Myślę, że to jest dobry pomysł. O ile są wiarygodne źródła, to można taką sekcję umieścić w haśle. Sir Lothar (dyskusja) 22:45, 27 lut 2023 (CET)
Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!
[edytuj kod]Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty
W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Oznacza to, że artykuł nie musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym (jednak przy zmianach nasuwających poważne wątpliwości co do ich rzetelności zalecana jest ostrożność w zatwierdzaniu). Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale warto poprawić drobne uchybienia (np. literówki), jeśli się je zauważy.
Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły zatwierdzane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub masz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).
Sprawdzenie artykułu, który ma już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. diff). Zobacz też, jak patrolujemy ostatnie zmiany.
Na stronie specjalnej zdezaktualizowane przejrzane strony znajduje się lista artykułów oczekujących na ponowne przejrzenie, natomiast na stronie brak wersji przejrzanej są umieszczane strony oczekujące na pierwsze przejrzenie. Zaglądaj tam, jeśli tylko masz czas. Warto czasami zajrzeć na stronę Pomoc:Pytania nowicjuszy, gdzie mogą też pojawiać się prośby o przejrzenie. |
- Jak oznaczać artykuły?
Na końcu każdej strony z włączonym mechanizmem wersji przejrzanych oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Oznacz jako przejrzaną”. Aby oznaczyć wersję, należy kliknąć lub użyć skrótu klawiszowego Alt+⇧ Shift+S. Jeżeli chcesz usunąć zatwierdzenie, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”.
- Cofanie zmian
Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.
- Jeżeli chcesz przedyskutować jakieś kwestie związane z oznaczaniem, które nie zostały przedstawione na stronie Wikipedia:Wersje przejrzane, załóż wątek w kawiarence.
Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota PBbot (dyskusja) 19:34, 5 lip 2023 (CEST)
Rekord Guinnessa może być nasz! Dołącz do uczestników wyjątkowego edytonu!
[edytuj kod]Dzień dobry!
Zapraszam Ciebie bardzo serdecznie do wyjątkowego uczczenia 22 urodzin Polskiej Wikipedii! 26 września rozpocznie się w Warszawie 100-godzinny edyton, którego celem jest pobicie rekordu Guinnessa w długości edytowania. Na stronie Wikipedia:Rekord Guinnessa 2023 przedstawiliśmy szczegóły wydarzenia. Jeśli masz ochotę dołączyć, choćby na kilka godzin, to świetnie! Teraz zbieramy deklaracje TUTAJ.
Zapewniamy nocleg, wyżywienie, dyplom uczestnictwa oraz upominki, możemy również pomóc w organizacji podróży. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące organizacji tego wydarzenia, chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Gdarin dyskusja, 20:56, 21 sie 2023 (CEST)
Przypisy
[edytuj kod]Cześć. Drobna uwaga jeśli chodzi o przypisy: staraj się dodawać je w postaci szablonów cytowania (np. {{cytuj}} lub {{cytuj stronę}}). Dzięki temu taki przypis jest czytelniejszy i bardziej informatywny (nie występuje wtedy goły link URL). Istnieją pomocne narzędzia, które ułatwiają wstawianie takich szablonów (w edytorze kodu lub w edytorze wizualnym), zobacz: Wikipedia:Narzędzia cytowania. Pozdrawiam, Sir Lothar (dyskusja) 22:16, 28 lut 2024 (CET)
Re: ceny produktów
[edytuj kod]A co dadzą ceny czytelnikowi, który będzie przeglądał artykuł (a niektóre z nich mogły być nawet przed denominacją)? Jeśli nie ma punktu odniesienia ile (przykładowo) kosztował wtedy chleb albo jakie były wtedy średnie zarobki (ja szczerze mówiąc nie pamiętam ile wtedy rodzice zarabiali :P), to taka informacja nic czytelnikowi nie powie. Tak więc podtrzymuję zdanie, że powinniśmy operować raczej na porównaniach typu "Sony udostępniło konsolę o niższej cenie niż konkurencyjne Nintendo", zamiast podawania konkretnych kwot. Pozdrawiam, Sir Lothar (dyskusja) 19:14, 22 sie 2024 (CEST)
- Nie widzę powodu, żeby tak podawać - serio - wystarczy wskazać np. na wspomnianym przez Ciebie przykładzie 3DO, że jedną z przyczyn niepowodzenia była wysoka cena i tyle. Wiki to nie katalog sklepowy. Sir Lothar (dyskusja) 19:45, 22 sie 2024 (CEST)
- O, teraz jak zacząłem sobie przeglądać nasze strony pomocy, to widzę, że już nawet mamy to spisane - WP:CWNJ#Katalog, punkt 4 - "nie powinno się w artykule umieszczać informacji o cenie". Sir Lothar (dyskusja)
Przypominamy: zagłosuj w wyborach do Rady Powierniczej Wikimedia Foundation 2024
[edytuj kod]Otrzymujesz niniejszą wiadomość, gdyż masz prawo głosować w wyborach do Rady Powierniczej WMF w tym roku. Wybory trwają do 23:59 we wtorek 17 września 2024.
Wikimedia Foundation (WMF) odpowiada za projekty, takie jak Wikipedia, zaś na jej czele stoi Rada Powiernicza. Jest to ciało decyzyjne WMF złożone z 12 wolontariuszy. Więcej o Radzie przeczytać możesz tutaj.
W tym roku, społeczności ruchu Wikimedia wybierają czterech swoich przedstawicieli w Radzie. O miejsca w Radzie ubiega się 12 kandydatów z całego świata, 3 z nich ubiega się o reelekcję. Więcej o kandydatach przeczytać możesz pod tym adresem. Dostępne są również „przewodniki” napisane przez członków społeczności.
Do głosowania uprawnionych jest prawie 120 tysięcy użytkowników, w tym Ty! Głosowanie potrwa do godziny 23:59 (UTC), 17 września 2024. Zagłosuj przez link na meta.
Jeśli już zagłosowałeś(-aś), dziękujemy i prosimy o zignorowanie tej wiadomości. Można głosować raz, niezależnie od liczby posiadanych kont.
Więcej informacji – Oddaj swój głos w wyborach!
komunikat wysłany przez Msz2001 (dyskusja) 11:47, 15 wrz 2024 (CEST)
Dawne tytuły
[edytuj kod]Jak koniecznie chcesz dawać info o wydaniach sprzed ponad 30 lat to rób to porządnie. Nowe sekcje o wydaniu, pod jakim tytułem w którym itp. Jeśli inne tyt. nie są już używane, to nie ma dla nich miejsca w definicji. No i jak dodajesz przypisy w artykule, w którym ich nie było, to potrzeba nowej sekcji Przypisy i szablonu o tej samej nazwie. Mithoron (pedo mellon) 14:45, 3 lis 2024 (CET)
Zaproszenie do udziału w badaniu
[edytuj kod]Witamy!
Fundacja Wikimedia prowadzi badanie Wikipedystów, aby lepiej zrozumieć, co skłania administratorów do zaangażowania się w tworzenie Wikipedii i jakie czynniki mają wpływ na utrzymanie ich zainteresowania. Wyniki badania pomogą nam w poprawie doświadczeń Wikipedystów oraz rozwiązaniu wspólnych problemów i potrzeb. Zidentyfikowaliśmy cię jako dobrego kandydata do udziału w tym badaniu i będziemy wdzięczni za wypełnienie anonimowej ankiety.
Nie musisz być administratorem, aby wziąć udział.
Wypełnienie ankiety zajmuje około 10–15 minut. Więcej informacji o badaniu znajdziesz na jego stronie Meta, gdzie dostępna jest też polityka prywatności.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasze dane kontaktowe znajdziesz na stronie Meta projektu.
Z pozdrowieniami