Rok | Impreza | Miejsce | Pozycja | Konkurencja | Wynik |
2007 | II liga pucharu Europy | Zenica | bieg na 3000 m | 5. miejsce | 10:24,16 |
2007 | II liga pucharu Europy | Zenica | bieg na 5000 m | 8. miejsce | 17:50,46 |
2007 | Mistrzostwa krajów bałkańskich | Sofia | bieg na 3000 m | 7. miejsce | 10:22,06 |
2008 | Halowe mistrzostwa krajów bałkańskich | Ateny | bieg na 1500 m | 4. miejsce | 4:38:27 |
2008 | II liga pucharu Europy | Bańska Bystrzyca | bieg na 3000 m | 4. miejsce | 9:53,15 |
2008 | II liga pucharu Europy | Bańska Bystrzyca | bieg na 5000 m | 6. miejsce | 9:53,15 |
2008 | Mistrzostwa krajów bałkańskich | Árgos Orestikó | bieg na 1500 m | 7. miejsce | 4:38,51 |
2009 | Halowe mistrzostwa krajów bałkańskich | Pireus | bieg na 3000 m | 4. miejsce | 9:52,94 |
2009 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Sarajewo | bieg na 1500 m | 4. miejsce | 4:32,68 |
2009 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Sarajewo | bieg na 3000 m z przeszkodami | 6. miejsce | 11:23,81 |
2009 | Uniwersjada | Belgrad | bieg na 800 m | półfinał | 2:12,55 |
2009 | Uniwersjada | Belgrad | bieg na 1500 m | eliminacje | 4:27,33 |
2009 | Mistrzostwa świata | Berlin | bieg na 1500 m | eliminacje | 4:28,67 |
2010 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Marsa | bieg na 3000 m | 4. miejsce | 9:54,76 |
2010 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Marsa | bieg na 5000 m | 5. miejsce | 17:05,49 |
2010 | Mistrzostwa Europy | Barcelona | bieg maratoński | – | DNF |
2011 | Mistrzostwa krajów bałkańskich w maratonie | Skopje | bieg maratoński | 1. miejsce | 2:53:15 |
2011 | Igrzyska małych państw Europy | Schaan | bieg na 5000 m | 1. miejsce | 17:39,70 |
2011 | Igrzyska małych państw Europy | Schaan | bieg na 10 000 m | 1. miejsce | 36:00,48 |
2011 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Reykjavík | bieg na 3000 m | 1. miejsce | 9:34,24 |
2011 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Reykjavík | bieg na 5000 m | 2. miejsce | 16:25,21 |
2011 | Mistrzostwa krajów bałkańskich | Sliwen | bieg na 3000 m | 4. miejsce | 9:34,62 |
2011 | Uniwersjada | Shenzhen | półmaraton | 13. miejsce | 82:16 |
2012 | Halowe mistrzostwa krajów bałkańskich | Stambuł | bieg na 3000 m | 2. miejsce | 9:32,60 |
2012 | Igrzyska olimpijskie | Londyn | bieg maratoński | 77. miejsce | 2:39:07 |
2012 | Mistrzostwa krajów bałkańskich w półmaratonie | Kawarna | półmaraton | 1. miejsce | 82:41 |
2013 | Halowe mistrzostwa krajów bałkańskich | Stambuł | bieg na 1500 m | 6. miejsce | 4:28,85 |
2013 | Igrzyska małych państw Europy | Luksemburg | bieg na 10 000 m | 1. miejsce | 35:21,21 |
2013 | Igrzyska małych państw Europy | Luksemburg | bieg na 5000 m | 1. miejsce | 16:53,20 |
2013 | Mistrzostwa krajów bałkańskich | Stara Zagora | bieg na 3000 m | 3. miejsce | 9:24,69 |
2013 | Mistrzostwa świata | Moskwa | bieg maratoński | – | DNF |
2014 | Halowe mistrzostwa krajów bałkańskich | Stambuł | bieg na 3000 m | 5. miejsce | 9:30,60 |
2014 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Tbilisi | bieg na 3000 m | 2. miejsce | 9:48,5h |
2014 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Tbilisi | bieg na 5000 m | 2. miejsce | 17:07,71 |
2014 | Mistrzostwa krajów bałkańskich w półmaratonie | Durrës | półmaraton | 1. miejsce | 75:27 |
2015 | Halowe mistrzostwa krajów bałkańskich | Stambuł | bieg na 3000 m | 6. miejsce | 9:56,71 |
2015 | Igrzyska małych państw Europy | Reykjavík | bieg na 10 000 m | 1. miejsce | 36:58,48 |
2015 | Igrzyska małych państw Europy | Reykjavík | bieg na 5000 m | 1. miejsce | 16:53,78 |
2015 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Baku | bieg na 3000 m | 6. miejsce | 9:58,75 |
2015 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Baku | bieg na 5000 m | 7. miejsce | 17:43,40 |
2015 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Baku | sztafeta 4 × 400 m | 12. miejsce | 4:23,80 |
2015 | Mistrzostwa krajów bałkańskich | Pitești | bieg na 5000 m | 5. miejsce | 17:30,22 |
2016 | Igrzyska olimpijskie | Rio de Janeiro | bieg maratoński | – | DNF |
2017 | Igrzyska małych państw Europy | San Marino | bieg na 10 000 m | 3. miejsce | 38:00,10 |
2017 | Igrzyska małych państw Europy | San Marino | bieg na 5000 m | 1. miejsce | 17:04,19 |
2017 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Marsa | bieg na 3000 m | 1. miejsce | 9:46,64 |
2017 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Marsa | bieg na 5000 m | 1. miejsce | 17:12,40 |
2017 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Marsa | sztafeta 4 × 400 m | 4. miejsce | 4:03,76 |
2017 | Mistrzostwa krajów bałkańskich | Novi Pazar | bieg na 3000 m z przeszkodami | 3. miejsce | 11:02,41 |
2017 | Mistrzostwa krajów bałkańskich | Novi Pazar | bieg na 3000 m | 3. miejsce | 9:58,20 |
2018 | Igrzyska śródziemnomorskie | Tarragona | półmaraton | – | DNF |
2019 | Igrzyska małych państw Europy | Bar | bieg na 5000 m | 7. miejsce | 17:31,13 |
2019 | Igrzyska małych państw Europy | Bar | bieg na 10 000 m | 3. miejsce | 36:23,62 |
2019 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Skopje | bieg na 3000 m | 4. miejsce | 10:20,66 |
2019 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Skopje | bieg na 3000 m z przeszkodami | 5. miejsce | 11:54,23 |
2019 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Skopje | bieg na 5000 m | 5. miejsce | 17:56,07 |
2019 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Skopje | sztafeta 4 × 400 m | 8. miejsce | 4:18,31 |
2019 | Mistrzostwa krajów bałkańskich w biegach przełajowych | Berane | bieg seniorek | 12. miejsce | 32:52 |
2021 | III liga drużynowych mistrzostw Europy | Limassol | bieg na 1500 m | 11. miejsce | 5:24,47 |
2023 | III dywizja drużynowych mistrzostw Europy[3] | Chorzów | bieg na 5000 m | 10. miejsce | 18:57,51 |
2023 | III dywizja drużynowych mistrzostw Europy[3] | Chorzów | bieg na 800 m | 8. miejsce | 2:26,14 |
2023 | III dywizja drużynowych mistrzostw Europy[3] | Chorzów | bieg na 1500 m | 10. miejsce | 4:50,62 |
2024 | Mistrzostwa świata w biegach przełajowych | Belgrad | bieg seniorek | 79. miejsce | 43:53 |