Кубок Стамбула з тенісу (англ. İstanbul Cup) — жіночій тенісний турнір міжнародної серії, який проводиться WTA в Стамбулі, Туреччина, на ґрунтових кортах з 2005 року (до 2009 категорія Tier III).
Рік | Переможець | Фіналіст | Рахунок у фіналі |
2020 | Патріція Марія Ціг | Ежені Бушар | 2–6, 6–1, 7–6(7–4) |
2019 | Петра Мартич | Маркета Вондроушова | 1–6, 6–4, 6–1 |
2018 | Полін Пармантьє | Полона Герцог | 6–4, 3–6, 6–3 |
2017 | Еліна Світоліна | Елізе Мертенс | 6–2, 6–4 |
2016 | Чагла Бююкакчай | Данка Ковінич | 3–6, 6–2, 6–3 |
2015 | Леся Цуренко | Уршуля Радванська | 7–5, 6–1 |
2014 | Каролін Возняцкі | Роберта Вінчі | 6–1, 6–1 |
2011–2013 | Не проводився через Чемпіонат WTA |
2010 | Анастасія Павлюченкова | Олена Весніна | 5–7, 7–5, 6–4 |
2009 | Віра Душевіна | Луціє Градецька | 6–0, 6–1 |
2008 | Агнешка Радванська | Олена Дементьєва | 6-3, 6-2 |
2007 | Олена Дементьєва | Араван Резаї | 7-6(5), 3-0 від |
2006 | Шахар Пеєр | Анастасія Мискіна | 1-6, 6-3, 7-6(3) |
2005 | Вінус Вільямс | Ніколь Вайдішова | 6-3, 6-2 |
Рік | Переможниці | Фіналістки | Рахунок у фіналі |
2020 | Алекса Гуарачі Дезіре Кравчик | Еллен Перес Сторм Сендерс | 6–1, 6–3 |
2019 | Тімеа Бабош Крістіна Младенович | Алекса Гуарачі Сабріна Сантамарія | 6–1, 6–0 |
2018 | Лян Чень Чжан Шуай | Ксенія Кнолль Анна Сміт | 6–4, 6–4 |
2017 | Даліла Якупович Надія Кіченок | Ніколь Мепіхар Елізе Мертенс | 7–6(8–6), 6–2 |
2016 | Андрея Міту Іпек Сойлу | Ксенія Кнолль Данка Ковінич | без гри |
2015 | Дарія Гаврилова Еліна Світоліна | Чагла Бююкакчай Єлена Янкович | 5–7, 6–1, [10–4] |
2014 | Дой Місакі Еліна Світоліна | Оксана Калашнікова Паула Каня | 6–4, 6–0 |
2011–2013 | Не проводився через Чемпіонат WTA |
2010 | Елені Даніліду Ясмін Вер | Марія Кондратьєва Владіміра Углірова | 6–4, 1–6, [11–9] |
2009 | Луціє Градецька Рената Ворачова | Юлія Ґерґес Патті Шнідер | 2–6, 6–3, [12–10] |
2008 | Джилл Крейбас Ольга Говорцова | Марина Еракович Полона Герцог | 6–1, 6–2 |
2007 | Агнешка Радванська Уршуля Радванська | Чань Юнчзянь Саня Мірза | 6–1, 6–3 |
2006 | Альона Бондаренко Анастасія Якимова | Саня Мірза Алісія Молік | 6–2, 6–4 |
2005 | Марта Морреро Антонелла Серра Дзанетті | Даніела Клеменшиц Сандра Клеменшиц | 6–4, 6–0 |