В'язень острова акул — Вікіпедія

В'язень острова акул
The Prisoner of Shark Island
Жанрдрама, біографічний фільм, історичний фільм
РежисерДжон Форд
ПродюсериДерріл Ф. Занук
Наннеллі Джонсон
СценаристНаннеллі Джонсон
У головних
ролях
Ворнер Бакстер
Глорія Стюарт
ОператорБерт Гленнон
КомпозиториР. Г. Бассетт
Г'юго Фрідхофер
МонтажДжек Мюррей
ХудожникиВільям С. Дарлінг
Гвен Вейкінг
Томас Літтл
Кінокомпанія20th Century Fox Film Corporation
Дистриб'ютор20th Century Fox і Netflix
Тривалість96 хв.
Моваанглійська
КраїнаСША США
Рік1936
IMDbID 0028141
CMNS: В'язень острова акул у Вікісховищі

«В'язень острова акул» (англ. The Prisoner of Shark Island) — американська історична драма режисера Джона Форда 1936 року.

Сюжет

[ред. | ред. код]

Через кілька годин після того, як був убитий президент Лінкольн, у будинок сільського лікаря Семюеля Мадді постукали проїжджаючі і попросили надати допомогу людині зі зламаною ногою. Доктор не має й гадки, що президент мертвий, а він надає допомогу вбивці Джону Вілксу Буту. Однак це не рятує його від арешту, коли військові, послані в погоню, знаходять в будинку доктора розрізаний чобіт убивці. Це стало доказом провини лікаря і призвело до довічного тюремного ув'язнення у в'язниці на віддаленому острові Мексиканської затоки, який отримав прізвисько «Диявольський острів».

Сама в'язниця була оточена ровом з водою, заповненим акулами, щоб якщо хто з ув'язнених і надумав втікати, то все одно б неминуче загинув. Після періоду неминуче жорстокого поводження з ним у зв'язку з його популярністю, комендант в'язниці просить використовувати його навички лікаря, коли на острові спалахнула епідемія жовтої гарячки і практично викосила половину персоналу.

У ролях

[ред. | ред. код]

Посилання

[ред. | ред. код]