Велика Британія на зимових Олімпійських іграх 2010 була представлена 50 спортсменами в одинадцяти дисциплінах.
- Чоловіки
- Чоловіки
- Жінки
Змагання | Спортсмени | 1 заїзд | 2 заїзд | 3 заїзд | 4 заїзд | Підсумковий результат | Підсумкове місце |
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце |
Двійки | Пола Вокер, Келлі Томас | 54,19 | 14 | 53,58 | 9 | 54,47 | 15 | 53,94 | 11 | 3:36,18 | 11 |
Ніколь Мінікьелло, Джилліан Кук | 53,85 | 10 | 53,73 | 12 | 55,87 | 21 | | — | | — |
Змагання | Спортсмени | 1 заїзд | 2 заїзд | 3 заїзд | 4 заїзд | Підсумковий результат | Підсумкове місце |
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце |
Чоловіки | Кристал Бромлі | 52,91 | 7 | 52,89 | 5 | 52,70 | 8 | 52,80 | 7 | 3:31,30 | 6 |
Адам Пенгіллі | 53,75 | 17 | 54,17 | 22 | 53,36 | 18 | 53,23 | 14 | 3:34,51 | 18 |
Жінки | Емі Вільямс | 53,83 | 1 | 54,13 | 2 | 53,68 | 1 | 54,00 | 4 | 3:35,64 | 1 |
Шеллі Рудмен | 54,66 | 11 | 54,26 | 6 | 53,95 | 7 | 53,82 | 1 | 3:36,69 | 6 |
- Чоловіки
- Склад команди
- Змагання
- Груповий етап
Місце | Команда | | | | | | | | | |
1 | Канада | 9 | 0 | 75 | 36 | 36 | 28 | 14 | 2 | 85 |
2 | Норвегія | 7 | 2 | 64 | 43 | 40 | 32 | 15 | 7 | 84 |
3 | Швейцарія | 6 | 3 | 53 | 45 | 35 | 33 | 20 | 8 | 81 |
4 | Велика Британія | 5 | 4 | 57 | 44 | 35 | 29 | 20 | 9 | 81 |
4 | Швеція | 5 | 4 | 50 | 52 | 34 | 36 | 20 | 6 | 82 |
6 | Німеччина | 4 | 5 | 48 | 60 | 35 | 38 | 11 | 9 | 75 |
7 | Данія | 3 | 6 | 31 | 58 | 22 | 34 | 16 | 7 | 73 |
8 | Франція | 2 | 7 | 52 | 60 | 37 | 37 | 9 | 7 | 77 |
8 | Китай | 2 | 7 | 40 | 57 | 31 | 29 | 12 | 6 | 78 |
8 | США | 2 | 7 | 43 | 59 | 32 | 41 | 18 | 9 | 76 |
16 лютого — 9:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
Велика Британія | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Швеція | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6 |
17 лютого — 14:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
Велика Британія | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | X | 9 |
Франція | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | X | 4 |
18 лютого — 9:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
Велика Британія | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Швейцарія | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 |
18 лютого — 19:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
Велика Британія | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 9 |
Данія | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 |
20 лютого — 9:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
Китай | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | 4 |
Велика Британія | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | X | 9 |
20 лютого — 19:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
Канада | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 |
Велика Британія | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 |
21 лютого — 14:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
США | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Велика Британія | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 |
22 лютого — 19:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
Німеччина | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | X | X | 2 |
Велика Британія | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | X | X | 8 |
23 лютого — 14:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
Велика Британія | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | X | X | 5 |
Норвегія | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | X | X | 9 |
- Додатковий матч
24 лютого — 14:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Всього |
Велика Британія | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Швеція | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 |
- Підсумкове місце — 5
- Жінки
- Склад команди
- Змагання
- Груповий етап
Місце | Команда | | | | | | | | | |
1 | Канада | 8 | 1 | 56 | 37 | 40 | 29 | 20 | 13 | 81 |
2 | Швеція | 7 | 2 | 56 | 52 | 36 | 36 | 13 | 5 | 79 |
3 | Китай | 6 | 3 | 61 | 47 | 39 | 37 | 12 | 7 | 74 |
3 | Швейцарія | 6 | 3 | 67 | 48 | 40 | 36 | 7 | 12 | 76 |
5 | Данія | 4 | 5 | 49 | 61 | 31 | 40 | 15 | 5 | 74 |
6 | Німеччина | 3 | 6 | 52 | 56 | 35 | 40 | 15 | 4 | 75 |
6 | Японія | 3 | 6 | 64 | 70 | 36 | 37 | 13 | 5 | 73 |
6 | Росія | 3 | 6 | 53 | 60 | 36 | 40 | 14 | 13 | 77 |
6 | Велика Британія | 3 | 6 | 54 | 59 | 36 | 41 | 11 | 10 | 75 |
10 | США | 2 | 7 | 43 | 65 | 36 | 36 | 12 | 12 | 77 |
17 лютого — 9:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Всього |
Китай | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Велика Британія | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 |
17 лютого — 19:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
Велика Британія | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Швеція | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 |
18 лютого — 14:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
Росія | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | X | 3 |
Велика Британія | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | X | X | 10 |
19 лютого — 9:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
Німеччина | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 4 |
Велика Британія | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | X | 7 |
19 лютого — 19:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
Велика Британія | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 4 |
Японія | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | X | 11 |
20 лютого — 14:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Всього |
США | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 |
Велика Британія | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
21 лютого — 9:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
Велика Британія | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | X | 6 |
Швейцарія | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | X | 10 |
22 лютого — 14:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Всього |
Велика Британія | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 |
Данія | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 9 |
23 лютого — 9:00 Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Всього |
Канада | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Велика Британія | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 |
- Підсумкове місце — 6
Змагання | Спортсмени | Обов'язковий танець | Коротка програма/ оригінальний танець | Довільна програма/ довільний танець | Усього |
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце |
Жіноче одиночне катання | Дженна Маккоркелл | | 40,64 | 29 | Не пройшла | 40,64 | 29 |
Парне катання | Стейсі Кемп/Девід Кінг | | 48,28 | 16 | 91,66 | 16 | 139,94 | 16 |
Танці на льоду | Шинед Керр/Джон Керр | 37,02 | 8 | 56,76 | 8 | 92,23 | 9 | 186,01 | 8 |
Пенні Кумс/Ніколас Бакленд | 25,68 | 21 | 46,33 | 19 | 71,60 | 19 | 143,61 | 19 |
- Чоловіки
Змагання | Спортсмени | Відбірний раунд | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | Підсумкове місце |
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | Назва | Результат | Місце |
500 метрів | Джон Або | 42,081 | 2 | 41,875 | 1 | 41,504 | 4 | B | 42,681 | 3 | 6 |
Пол Ворт | 42,936 | 3 | не пройшов | 23 |
1000 метрів | Джон Або | 1:25,588 | 3 | не пройшов | 18 |
Том Айвсон | 1:27,841 | 4 | не пройшов | 30 |
1500 метрів | Джек Велбурн | | 2:14,972 | 3 | 2:17,156 | 5 | не пройшов | 16 |
Ентоні Дуглас | | 2:16,622 | 4 | не пройшов | 25 |
Естафета | Ентоні Дуглас, Джон Або, Том Айвсон, Джек Велбурн, Пол Ворт | | 6:50,618 | 4 | B | 6:50,045 | 1 | 6 |
- Жінки
- Чоловіки
Змагання | Спортсмени | Швидкісний спуск/ 1 спуск | Слалом/ 2 спуск | Всього | Місце |
Швидкісний спуск | Едвард Дрейк | | 1:57,91 | 38 |
Суперкомбінація | Едвард Дрейк | 1:56,63 | 54,28 | 2:50,91 | 29 |
Супергігант | Едвард Дрейк | | 1:33,20 | 32 |
Гігантський слалом | Ендрю Ноубл | 1:20,79 | 1:24,06 | 2:44,85 | 36 |
Едвард Дрейк | 1:21,65 | 1:23,48 | 2:45,13 | 37 |
Девід Райдінг | 1:21,97 | 1:26,06 | 2:48,03 | 47 |
Слалом | Девід Райдінг | 51,58 | 53,55 | 1:45,13 | 27 |
Ендрю Ноубл | 51,55 | 54,58 | 1:46,13 | 29 |
- Жінки
- Чоловіки
- Дистанція
- Спринт
- Жінки
- Дистанція
- Хаф-пайп
Змагання | Спортсмени | Кваліфікація | Півфінал | Фінал |
1 спуск | 2 спуск | Місце | 1 спуск | 2 спуск | Місце | 1 спуск | 2 спуск | Місце |
Чоловіки | Бенджамін Кілнер | 21,5 | 32,1 | 7 | 3,1 | 17,0 | 12 | не пройшов |
Жінки | Леслі Маккенна | 5,1 | 2,8 | 30 | не пройшла |
- Бордеркросс
Змагання | Спортсмени | Кваліфікація | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | Місце |
Результат | Місце |
Жінки | Зої Джіллінгс | 1:27,9 | 8 | 2 | 3 | 4 (фінал B) | 8 |
- Паралельний гігантський слалом
Змагання | Спортсмени | Кваліфікація | 1/ 8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | Місце |
1 спуск | 2 спуск | Всього | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат |
Чоловіки | Адам Маклейш | 40,30 | 40,79 | 1:21,09 | 24 | не пройшов | 24 |
- Могул
Змагання | Спортсмени | Кваліфікація | Фінал |
Результат | Місце | Результат | Місце |
Жінки | Еллі Койандер | 18,98 | 24 | не пройшла |
- Акробатика
Змагання | Спортсмени | Кваліфікація | Фінал |
1 стрибок | 2 стрибок | Сума | Місце | 1 стрибок | 2 стрибок | Сума | Місце |
жінки | Сара ЕйнсВорт | 52,44 | 52,92 | 105,36 | 22 | не пройшла |
- Скі-крос
Змагання | Спортсмени | Кваліфікація | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал |
Результат | Місце |
Жінки | Сара Совей | 1:24,52 | 34 | не пройшла |
- Чоловіки
Змагання | Спортсмени | 1 заїзд | 2 заїзд | 3 заїзд | 4 заїзд | Підсумковий результат | Підсумкове місце |
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце |
Одиночки | Адам Роузен | 48,896 | 16 | 49,005 | 19 | 49,259 | 15 | 48,856 | 19 | 3:16,016 | 16 |