Вікіпедія:Флібустьєр — Вікіпедія
Ця сторінка містить жартівливу інформацію. Вона не є і ніколи не буде правилом або настановою Вікіпедії. Найімовірніше, вона демонструє стандарти або поведінку, яка ніколи не буде прийнята спільнотою Вікіпедії через свій неенциклопедичний характер. Якщо ви не зрозуміли жарт — розслабтеся, перечитайте його ще раз уважно, поговоріть про жарт із тими, хто його написав. |
Флібустьєр або Вікі-флібустьєр — користувач, основним родом діяльності якого є переклад статей з інших мовних розділів Вікіпедії. Слово походить від голландського «vrijbuiter» (англ. freebooter — «вільний здобувач»), яке потім спотворили французи.
Царі вважають діяльність флібустьєрів дуже шкідливою і такою що шкодить Країні, та, попри деякі арешти, флібустьєри не припиняють грабунку й роблять свою справу. Чесні люди, такі як Вікіельфи, вважають також, що флібустьєри занадто легко і неуважно роблять свої злочини, тому вони нерідко нагадують їм закон. Недосвідчені флібустьєри під час нападу допускають багато помилок, так що царям легко їх знайти й ув'язнити. Через те що їхня зброя не є досконалою — хоча і всесильною.
Зброя флібустьєра
[ред. код]Легітимність
[ред. код]Слід відрізняти вікі-флібустьєрів від вікі-піратів. Типовий вікі-пірат грабує «своїх», сліпо копіюючи статті українською з інтернету, що є протизаконною діяльністю та карається в гіршому випадку шибеницею блокуванням. Вікі-флібустьєр забезпечений особливою дозвільною грамотою від уряду рідного розділу на експропріацію з іноземних суден та узбереж Вікіпедії. Заради справедливості варто визнати, що флібустьєри докладають чималий труд і витрати дров/електрики для переплавлення законно вилученого в золоті злитки, які з задоволенням візьмуть у місцевому банку (тобто займаються перекладом іноземних статей на рідну мову і розміщують їх в Українській Вікіпедії). Небезпеці переважно піддаються англійські кораблі і їхні колонії в Америці і російські кораблі та навіть сухопутні війська через велику їх кількість невеликі рейди є ефективними, бувають навіть поодинокі випадки нападу на німецькі війська, але оскільки штурм їхніх фортець багатьом виявляється занадто складною задачею, то напади не є частими.
Губернатори українських порталів, чиї колонії не отримують достатньої підтримки в написанні якісних статей у самій метрополії, раді видати дозвільну грамоту будь-якому капітану для поправки свого бідного енциклопедичного змісту. Для цього спеціально влаштовуються тематичні тижні (див. Вікіпедія:Проєкт:Тематичний тиждень), під час яких цілі флотилії флібустьєрів відправляються до чужих Вікі-берегів за здобиччю. Особливо люблять здобувати незахищені статті про населені пункти Росії. І чим стаття менша тим легше її вбити або взяти в полон із пораненнями.
Загалом під флібустьєром помічені практично всі представники вікіфауни, які бажають поповнити послужний список нових статей та стан свого мовного розділу. Найпродуктивнішими вікі-флібустьєрами є боти-флібустьєри. Нашестя ботів називаються ботозаливками.
Цікаві факти
[ред. код]В англійському розділі Вікіпедії флібустьєрами іменують учасників, які розміщують великі обсяги тексту на сторінці обговорення статей і які слабо стосуються обговорюваної теми, з метою взяти «змором» опонента. Хоча правильніше називати таких вікі-тролями, оскільки до вікі-флібустьєрства ця практика ніякого стосунку не має.
Як розпізнати вікі-флібустьєрів
[ред. код]Цей користувач не пірат, а благородний флібустьєр |
Якщо Ви хочете показати, що володієте мовами, дозволяєте користуватися ними іншим та готові вирушити до далеких англійських порталів за здобиччю на благо Української Вікіпедії, поставте юзербокс на свою сторінку користувача: {{Флібустьєр}}