Румунська Суперліга 2023—2024 — Вікіпедія
Ця стаття висвітлює поточне спортивне змагання. |
Румунська Суперліга 2023—2024 | ||||
---|---|---|---|---|
Деталі турніру | ||||
Дата проведення | 14 липня 2023 — 2 червня 2024 | |||
Кількість учасників | 16 | |||
Призери | ||||
Путівки в континентальні кубки | ||||
Обмін між лігами | ||||
Статистика турніру | ||||
Румунська Суперліга 2023—2024 — 106-й сезон чемпіонату Румунії з футболу.
ФКСБ | Університатя (Клуж-Напока) | ЧФР (Клуж-Напока) | Сепсі Сфинту-Георге |
---|---|---|---|
Національний стадіон | Клуж Арена | Константін Радулеску | Сільвіу Плоштяну |
Місткість: 55,634 | Місткість: 30,201 | Місткість: 23,500 | Місткість: 8,800 |
Германнштадт | Петролул | Волунтарі | Ботошані |
---|---|---|---|
Муніципальний | Іліє Оане | Ангел Йорденеску | Муніципальний |
Місткість: 14,200 | Місткість: 15,500 | Місткість: 4,600 | Місткість: 12,000 |
Динамо (Бухарест) | Рапід | Університатя 1948 | КС Університатя |
---|---|---|---|
Динамо | Рапід Арена | Йон Облеменко | Йон Облеменко |
Місткість: 15,032 | Місткість: 14,050 | Місткість: 30,000 | Місткість: 30,000 |
Оцелул | Фарул | КСМ Політехніка Ясси | УТА |
---|---|---|---|
Оцелул | Віїторул | Еміль Александреску | Франциск фон Нойман |
Місткість: 13,932 | Місткість: 4,500 | Місткість: 11,500 | Місткість: 12,700 |
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФКСБ | 30 | 19 | 7 | 4 | 53 | 28 | +25 | 64 | Чемпіонський раунд |
2 | Рапід (Бухарест) | 30 | 15 | 10 | 5 | 55 | 32 | +23 | 55 | |
3 | ЧФР (Клуж-Напока) | 30 | 15 | 8 | 7 | 54 | 29 | +25 | 53 | |
4 | Університатя (Крайова) | 30 | 13 | 10 | 7 | 47 | 38 | +9 | 49 | |
5 | Фарул | 30 | 11 | 10 | 9 | 37 | 38 | −1 | 43[a] | |
6 | Сепсі | 30 | 12 | 7 | 11 | 43 | 34 | +9 | 43[a] | |
7 | Університатя (Клуж-Напока) | 30 | 10 | 12 | 8 | 35 | 38 | −3 | 42 | Втішний раунд |
8 | УТА | 30 | 10 | 10 | 10 | 36 | 43 | −7 | 40[b] | |
9 | Германнштадт | 30 | 9 | 13 | 8 | 36 | 31 | +5 | 40[b] | |
10 | Петролул | 30 | 7 | 14 | 9 | 29 | 32 | −3 | 35 | |
11 | Оцелул | 30 | 6 | 16 | 8 | 31 | 36 | −5 | 34 | |
12 | КСМ Політехніка Ясси | 30 | 7 | 12 | 11 | 33 | 44 | −11 | 33 | |
13 | Університатя 1948 | 30 | 9 | 4 | 17 | 43 | 50 | −7 | 31 | |
14 | Динамо (Бухарест) | 30 | 8 | 5 | 17 | 22 | 41 | −19 | 29 | |
15 | Волунтарі | 30 | 6 | 10 | 14 | 31 | 49 | −18 | 28 | |
16 | Ботошані | 30 | 3 | 12 | 15 | 30 | 52 | −22 | 21 |
Джерело: LPF (рум.) Soccerway
Правила розподілу місць у групі: 1) Очки; 2) Очки в особистих зустрічах; 3) Різниця м'ячів в особистих зустрічах; 4) Забитих м'ячів в особистих зустрічах; 5) Різниця м'ячів; 6) Забитих м'ячів; 7) Плей-оф.[1]
Примітки:
Правила розподілу місць у групі: 1) Очки; 2) Очки в особистих зустрічах; 3) Різниця м'ячів в особистих зустрічах; 4) Забитих м'ячів в особистих зустрічах; 5) Різниця м'ячів; 6) Забитих м'ячів; 7) Плей-оф.[1]
Примітки:
Команда | БОТ | ДИН | ЧФР | КСМ | ФАР | ФКС | ФКУ | ГЕР | ОЦЕ | ПЕТ | РАП | СЕП | УКЖ | УКР | УТА | ВОЛ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ботошані | 0–2 | 1–0 | 2–1 | 0–0 | 0–1 | 0–1 | 2–2 | 0–0 | 1–1 | 0–0 | 1–2 | 0–3 | 2–2 | 2–2 | 3–3 | |
Динамо (Бухарест) | 1–0 | 1–1 | 0–0 | 0–2 | 0–1 | 0–1 | 1–0 | 3–1 | 1–1 | 1–2 | 0–3 | 0–1 | 0–2 | 1–0 | 1–0 | |
ЧФР (Клуж-Напока) | 3–1 | 4–0 | 2–0 | 3–1 | 1–1 | 2–0 | 1–0 | 0–0 | 1–0 | 0–1 | 3–0 | 4–0 | 1–1 | 0–0 | 4–1 | |
КСМ Політехніка Ясси | 1–1 | 0–0 | 3–3 | 2–3 | 1–3 | 1–1 | 1–3 | 1–1 | 0–0 | 3–1 | 1–0 | 1–0 | 1–4 | 1–0 | 0–0 | |
Фарул | 1–1 | 0–2 | 1–1 | 1–3 | 0–1 | 1–0 | 1–1 | 1–1 | 3–1 | 0–0 | 2–1 | 1–1 | 2–0 | 2–2 | 4–1 | |
ФКСБ | 3–2 | 2–1 | 1–0 | 2–1 | 1–1 | 2–1 | 3–0 | 0–2 | 1–0 | 1–2 | 1–0 | 2–2 | 3–0 | 4–0 | 0–0 | |
Університатя 1948 | 2–0 | 2–1 | 1–3 | 1–1 | 4–0 | 1–3 | 1–1 | 0–2 | 2–0 | 3–5 | 2–1 | 3–4 | 1–2 | 2–3 | 3–1 | |
Германнштадт | 2–0 | 4–0 | 1–0 | 0–0 | 0–1 | 2–2 | 1–0 | 4–1 | 0–0 | 1–1 | 1–1 | 2–2 | 2–1 | 2–1 | 3–1 | |
Оцелул | 0–2 | 1–0 | 2–2 | 0–0 | 0–1 | 0–2 | 1–0 | 1–1 | 0–0 | 0–0 | 2–3 | 1–1 | 1–3 | 1–1 | 2–2 | |
Петролул | 2–1 | 1–0 | 1–2 | 2–1 | 3–2 | 2–2 | 4–3 | 0–0 | 2–2 | 0–0 | 1–2 | 1–1 | 2–3 | 0–0 | 0–2 | |
Рапід (Бухарест) | 2–2 | 4–0 | 3–1 | 3–2 | 3–1 | 4–0 | 4–3 | 2–0 | 2–1 | 0–2 | 0–0 | 2–3 | 2–0 | 4–1 | 1–2 | |
Сепсі | 5–2 | 2–1 | 2–1 | 6–0 | 0–1 | 2–5 | 1–0 | 1–1 | 1–1 | 0–0 | 0–0 | 0–0 | 1–3 | 1–0 | 4–0 | |
Університатя (Клуж-Напока) | 1–0 | 1–1 | 3–4 | 0–2 | 1–0 | 0–0 | 2–1 | 2–1 | 0–1 | 0–0 | 0–3 | 1–0 | 1–1 | 1–3 | 1–2 | |
КС Університатя (Крайова) | 5–1 | 1–0 | 1–0 | 2–2 | 1–2 | 0–3 | 1–1 | 1–0 | 0–0 | 1–3 | 1–1 | 2–1 | 2–2 | 3–0 | 2–1 | |
УТА | 2–2 | 2–1 | 1–3 | 1–0 | 0–0 | 2–1 | 3–2 | 2–0 | 2–4 | 1–0 | 2–2 | 2–1 | 0–1 | 2–2 | 0–0 | |
Волунтарі | 2–1 | 2–3 | 1–4 | 1–2 | 4–2 | 1–2 | 0–1 | 1–1 | 1–1 | 0–0 | 2–1 | 0–2 | 0–0 | 0–0 | 0–1 |
Джерело: LPF (рум.)
Колір: блакитний = перемога господарів; жовтий = нічия; рожевий = перемога гостей.
Колір: блакитний = перемога господарів; жовтий = нічия; рожевий = перемога гостей.
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | ФКС | УКР | РАП | ЧФР | ФАР | СЕП | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФКСБ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | +1 | 35 | Ліга чемпіонів | 2–1 | ||||||
2 | КС Університатя (Крайова) | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | +1 | 28 | Ліга конференцій | |||||||
3 | Рапід (Бухарест) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | −1 | 28 | Плей-оф | 1–2 | ||||||
4 | ЧФР (Клуж-Напока) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | −1 | 27 | 1–2 | |||||||
5 | Фарул | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | +1 | 25 | ||||||||
6 | Сепсі | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | −1 | 22 |
Оновлено після матчів, зіграних 17 березня 2024. Джерело: Soccerway, FRF (рум.), LPF (рум.)
Правила розподілу місць у групі: 1) Очки; 2) Очки в особистих зустрічах; 3) Різниця м'ячів в особистих зустрічах; 4) Забитих м'ячів в особистих зустрічах; 5) Різниця м'ячів; 6) Забитих м'ячів; 7) Плей-оф.[2]
Правила розподілу місць у групі: 1) Очки; 2) Очки в особистих зустрічах; 3) Різниця м'ячів в особистих зустрічах; 4) Забитих м'ячів в особистих зустрічах; 5) Різниця м'ячів; 6) Забитих м'ячів; 7) Плей-оф.[2]
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація або пониження | УКЖ | ГЕР | УТА | ПЕТ | ОЦЕ | КСМ | ФКУ | ДИН | ВОЛ | БОТ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Університатя (Клуж-Напока) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | +3 | 24 | Плей-оф | 3–0 | ||||||||||
2 | Германнштадт | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | +3 | 23 | 3–0 | |||||||||||
3 | УТА | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | +1 | 23 | 4–3 | |||||||||||
4 | Петролул | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | 21 | 1–0 | |||||||||||
5 | Оцелул | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | 20 | 1–0 | |||||||||||
6 | КСМ Політехніка Ясси | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | −1 | 17 | ||||||||||||
7 | Університатя 1948 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | −1 | 16 | ||||||||||||
8 | Динамо (Бухарест) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | −3 | 15 | Плей-оф виб. | |||||||||||
9 | Волунтарі | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | −1 | 14 | Пониження | |||||||||||
10 | Ботошані | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | −3 | 11 |
Оновлено після матчів, зіграних 18 березня 2024. Джерело: Soccerway, FRF (рум.), LPF (рум.)
Правила розподілу місць у групі: 1) Очки; 2) Очки в особистих зустрічах; 3) Різниця м'ячів в особистих зустрічах; 4) Забитих м'ячів в особистих зустрічах; 5) Різниця м'ячів; 6) Забитих м'ячів; 7) Плей-оф.[2]
Правила розподілу місць у групі: 1) Очки; 2) Очки в особистих зустрічах; 3) Різниця м'ячів в особистих зустрічах; 4) Забитих м'ячів в особистих зустрічах; 5) Різниця м'ячів; 6) Забитих м'ячів; 7) Плей-оф.[2]
- ↑ Liga I 2023/2024. Soccerway. Процитовано 7 червня 2023.
- ↑ а б FRF – Regulamentul de Organizare a activitatii fotbalistice (PDF). Romanian Football Federation (рум.). pp. 29–30, article 27. Архів оригіналу (PDF) за 3 April 2018. Процитовано 14 травня 2017.
- Офіційний сайт [Архівовано 24 вересня 2014 у Wayback Machine.] (рум.)
- Румунська Суперліга на soccerway (англ.)
|