Сталкінг — Вікіпедія

Сталкінг як вид дозвілля поміж субкультурної молоді Донбасу — аматорське дослідження промислових об'єктів. Сталкер на вивітрілому териконі.

Сталкінґ (англ. stalking від stalk — «переслідувати», «підкрадатися») — техніка і технологія вирішення широкого спектра задач — від дослідницьких до пов'язаних з етичними нормами та нормами поведінки у суспільстві.

Суть сталкінгу — пробні кроки. По суті подібний метод застосовується і у надзвичайно різних галузях вивчення і дослідження об'єктів, наприклад, у плануванні експериментів, у йогівських практиках, психології тощо.

Таким чином, сталкінг як поняття має кілька контекстів застосування — від наукових і дослідницьких технік до соціальних девіацій та субкультурних активностей.

В людській поведінці сталкінгом зветься також переслідування когось, нав'язування себе комусь, домагання, психічний тиск. В багатьох країнах «сталкінг»-поведінка вважається змістом злочину проти особи та тягне за собою карну відповідальність. Ця поведінка є також предметом психологічних та кримінологічних досліджень.

Сталкінг — вид дозвілля поміж субкультурної молоді Донбасу — аматорське дослідження промислових об'єктів.

Див. також

[ред. | ред. код]

Джерела

[ред. | ред. код]