„C” jelzésű autóbuszvonal Történeti adatok Státusz: megszűnt Első üzemnap: 1968 . július 1. Utolsó üzemnap: 1992 . április 30. Üzemi adatok Jellege: éjszakai járat Település: Budapest Üzemeltető: Budapesti Közlekedési Vállalat Járművek: Ikarus Végállomások Induló állomás: Nyugati pályaudvar Érkező állomás: Margitsziget, Zenélőkút Útvonaladatok I→É É→I Vonalhossz (km): 3,6 5,1 Megállóhelyek (db): 8 10 Menetidő (perc): 8 12
Járatadatok Üzemidő: tanévben tanszünetben hétfő: 0.15–1.12 0.15–1.12 kedd: 0.15–1.12 0.15–1.12 szerda: 0.15–1.12 0.15–1.12 csütörtök: 0.15–1.12 0.15–1.12 péntek: 0.15–1.12 0.15–1.12 szombat: 0.00–1.42 0.00–1.42 vasárnap: 0.00–1.42 0.00–1.42
Menetszám: tanévben tanszünetben hétfő: 2+2 2+2 kedd: 2+2 2+2 szerda: 2+2 2+2 csütörtök: 2+2 2+2 péntek: 2+2 2+2 szombat: 3+3 3+3 vasárnap: 3+3 3+3
Kapcsolódó vonalak Hálózat: Budapest tömegközlekedése Autóbuszok: Budapest autóbuszvonal-hálózata Éjszakai: Budapest éjszakai autóbuszvonal-hálózata
Hasonló nevű viszonylatok C busz C (1960–1966)C (1968–1992)
Útvonaldiagram Margitsziget, Zenélőkút vá. Teniszstadion Halastó Palatinus Strand Vörösmarty Kertmozi Casino Margit híd (↑) / Margit híd, b. hídfő (↓) Honvéd utca (↓) / Tátra utca (↑) Nyugati pályaudvar vá.
A budapesti C jelzésű éjszakai autóbusz a Nyugati pályaudvar és Margitsziget, Zenélőkút között közlekedett. A vonalat a Budapesti Közlekedési Vállalat üzemeltette.
A margitszigeti C jelzésű éjszakai buszt 1968. július 1-jén indították a Pannónia utca és a Szigeti Nagyszálló között. A külön jelzés azért volt indokolt, mert a betűjelzéses viszonylatokra külön jegyet kellett váltani, mely drágább volt a normál vonaljegynél. Útvonalát 1978. április 29-én a Zenélőkútig, majd a Rajk László utcáig, illetve a Nyugati pályaudvarig hosszabbították. 1992. április 30-án kihasználatlanság miatt megszűnt, a Margitszigeten azóta sincs éjszakai közlekedés.[1]
Margitsziget, Zenélőkút felé: Nyugati pályaudvar felé: Nyugati pályaudvar vá. – Szent István körút – Margit híd – Margitsziget – Margitsziget, Zenélőkút vá. Margitsziget, Zenélőkút vá. – Margitsziget – Margit híd – Árpád fejedelem útja – Bem rakpart – Lipthay utca – Margit híd – Szent István körút – Nyugati pályaudvar vá.
C (Nyugati pályaudvar ◄► Margitsziget, Zenélőkút) Perc (↓) Megállóhely Perc (↑) Átszállási kapcsolatok a járat megszűnésekor 0 Nyugati pályaudvar végállomás 12 6É , 182É 2 Tátra utca (↓) Honvéd utca (↑) 10 6É ∫ Margit híd, budai hídfő 7 6É ∫ Margit híd 5 42É , 111É 4 Casino 4 5 Vörösmarty Kertmozi 3 6 Palatinus Strand 2 6 Teniszstadion 2 7 Halastó 1 8 Margitsziget, Zenélőkút végállomás 0
↑ Bánhidai Viktor, Nemecz Gábor, Szedlmajer László, Takács-Boér Gyula, Unzeitig Ákos, Zsigmond Gábor: A fővárosi autóbusz-közlekedés 100 éve. Budapest: Műszaki. 2016. ISBN 9789631666076
A BKK nappali autóbuszvonalai
Aktív Időszakos Szünetel Megszűnt
Háromjegyű magyarországi autóbuszjáratok a Volánbusz üzemeltetésében
300-as buszok 400-as buszok 500-as buszok 600-as buszok 700-as buszok 800-as buszok Ideiglenes járatok A vastagon jelölt járatok Budapest területét is érintik.
Budapest megszűnt, összevont vagy módosított autóbuszvonalai
Alapjáratok
Betétjáratok Elágazójáratok
Gyorsjáratok, expresszjáratok
Éjszakai járatok
1950-ig
2B 2K 2V 40 K KP OB PE PL RP RP I. RP II. S Z 1968–2005
2005-től
Ideiglenes járatok
Nappali
Éjszakai
Sportjáratok
Színházi járatok
SZ4 SZ5 SZ6 SZ7C SZ12 SZ23 SZ25 Villamospótlók
Az azonos jelzések kronológiai sorrendben vannak feltüntetve!
A Volánbusz és az egykori Közlekedési Központok megszűnt autóbuszvonalai
300-as buszok 400-as buszok 500-as buszok 600-as buszok 700-as buszok 800-as buszok Távolsági buszok 2000+ buszok A vastagon jelöltek Budapest területét is érintették. A lista nem teljes!
Hálózatok Különleges vasutak Időszaki/turisztikai jellegű szolgáltatások Pályaudvarok Szolgáltatók